התקנת דלת רשת

מהי דלת רשת ומתי צריך אותה?

רשת לדלת הינה כנף המורכבת על צירים, משמשת בעיקר לכניסה לבתים פרטיים או ליציאה צדדית לחצר או גינה. נפרט כאן על המוצר וכן על דלת רשת מחיר.

דלת רשת מורכבת משתי מסגרות : מסגרת קבועה ומסגרת נוספת שמחוברת אליה ונעה על צירים.

דלת רשת יכולה להיות שימושית לכמה מטרות, הראשונה שבהן היא כמובן מניעת חדירת יתושים ומזיקים לתוך הבית. מעבר לכך, היא שימושית גם עבור ילדים ויכולה למנוע מילדים קטנים לצאת החוצה ללא השגחה (ע"י נעילת פלסטיק בגובה מסוים).

כמו כן דלת רשת יכולה גם למנוע מבעלי חיים וחיות המחמד שלנו לצאת החוצה, או יותר מכך לתת להם אפשרות להיכנס ולצאת על ידי הוספת פתח דלת מעבר לחיות מחמד.

מחיר דלת רשת - כמה זה עולה ?

דלת רשת מחיר – לדלת רשת יש מגוון רחב של מחירים. החל מהדלתות הפשוטות להרכבה עצמית בחנויות הטכנו למיניהן (רמז : לא יציבות לאורך זמן), דרך דלתות רשת ברמה טובה יותר לאורך זמן, ועד דלתות ברמה גבוהה מדגם אלפא (פרופיל אלומיניום איכותי, מחזיר דלת אוטומטי בוכנה, זווית סגירה עם מברשת למטה וכו').

  • כל המחירים כוללים מדידות הובלה התקנה ואחריות (כמפורט בתעודה).
  • כל המחירים לפני מע"מ.

מוצר

רשת רגילה

רשת שקופה

רשת סופר שקופה

דלת רשת בסיסית

820

870

1,020

דלת רשת מתקדמת (אלפא)

1,040

1,090

1,240

תוספת רשת הגנה נגד בע"ח

200

200

200

תוספת פתח מעבר לבע"ח וחיות מחמד

450-500

450-500

450-500

הערה : למי שמחפש דלת רשת בעלות בסיסית יותר מדגם הבסיס, ניתן לרכוש דלת כזו באופן עצמאי באחד האתרים ברשת להתקנה עצמית שניתן למצוא בגוגל, ואז להזמין את שירות התקנות שלנו – ניתן לקרוא על זה ולקבל מידע נוסף ומחירים כאן

דלת רשת
דלת רשת בסיסית
דלת רשת מחיר
דלת רשת מתקדמת (אלפא)
רשת בעלי חיים חיות מחמד
רשת הגנה בע"ח. דוגמא לרשת שתתאים לחלק התחתון בדלת רשת
פתח מעבר לבעלי חיים וחיות מחמד
פתח מעבר לחיות מחמד

לא פעם בהתקנת רשת נגד יתושים עולה החשש לפגיעה ברשת ע"י חיות המחמד שברשותנו, ולכן אנו בטופ סורג חשבנו על שני פתרונות מעולים!

1. דלת רשת - פתרון לבעלי חיים - רשת יתושים עמידה בפני חיות מחמד

 זוהי רשת עבה יותר מהרשת הסטנדרטית ובכך גם חזקה יותר המונעת קרעים ונזקים הנגרמים מחיות המחמד, ועם זאת עדיין מציע שקיפות מצוינת וזרימת אוויר מעולה.

רשת זו יכולה להיות מותקנת על כל חלון קיים (ברשתות ממסגרת אלומיניום).

הרשת הזו עמידה בפני שריטות ומתאימה במיוחד לאנשים אשר נתקלים שוב ושוב בבעיה של קרעים ברשת הסטנדרטית על ידי חיות המחמד ונאלצים להחליפה בתדירות גבוהה מה שגורם להוצאה כספית מיותרת.

הרשת שלנו עומדת בתקנים בינלאומיים.

2. דלת רשת - פתרון נוסף לבעלי חיים - דלת פתח מעבר לבעלי חיים וחיות מחמד

פתח מעבר לבעלי חיים מומלצת במצב שבו אנו מגדלים בעלי חיים בגודל קטן עד בינוני (כגון כלב, חתול, ארנב, חמוס וכו) ואנו רוצים לתת להם את האפשרות להיכנס ולצאת מבלי להיות תלויים בנו. דומה מאוד לפתח מעבר בבתים פרטיים בארה"ב, רק שהפעם הדלת היא על רשת יתושים קיימת.

דלת מעבר לבעלי חיים מתאימה לכל בית שיש בו מרפסת או יציאה לגינה, ניתן להתקין אותה גם על רשת קיימת (דלת רשת קיימת או אף רשת הזזה יציאה למרפסת).

זהו הפיתרון הטוב ביותר להימנע מיתושים כאשר יש כלבים וחתולים בבית, תוך שמירה על חדירת אוויר מקסימלית וניראות מעולה ובכך לאפשר כניסה ויציאה של חיות המחמד אל תוך ומחוץ לבית.

 

 

תמונות נוספות של דלת רשת :

 

איך בוחרים ספק להתקנת דלת רשת?

לאחר שהחלטתם שאתם מעוניינים להוסיף דלת רשת, חשוב לבחור חברה מקצועית שתוכל לסייע לכם בעניין. כדאי להתעניין בהצעות המחיר של החברות השונות כדי למצוא לא רק דלת רשת במחיר הזול ביותר, אלא גם כדי לראות מה מקבלים בתמורה. חברה מקצועית תציע לכם מחירים הוגנים, בהתאם לסוג הרשת והאיכות שלה. כמובן, כל חברה מנוסה ומיומנת תמליץ לכם על רשתות דלת איכותיות שיעמדו איתן לטווח ארוך ויגנו עליכם מפני המזיקים.

במידה ואתם מתעניינים גם ברשתות לחלונות ניתן לקרוא על זה כאן

לפרטים נוספים ניתן לפנות בעמוד צור קשר

סגירת תפריט
צרו קשר
WhatsApp chat