דלת רשת מחיר

התקנת דלת רשת

אנו לומדים לחיות עם בעלי החיים החולקים עמנו את עולמנו. כלבים, חתולים ותוכים הפכו כבר מזמן לחיות המחמד שלנו, ואנו אף מתייחסים בעניין לבעלי החיים הפראיים שאנו רואים מדי פעם ברחובות – חזירי בר, תנים או עטלפים. ואם יש מחלקה של בעלי חיי שעמה יש לנו יחסים מתוחים, הרי שהיא מחלקת החרקים, ובייחוד יתושים. היתושים מהווים לא פעם מטרד רציני. הם חודרים אל הבית, עוקצים את עורנו ופוגעים באיכות החיים. על כן, רבים מאתנו מתעניינים בנושא דלת רשת מחיר על מנת למצוא פתרון לבעיית היתושים.

דלת רשת מחיר – אז כמה זה עולה?

מוצר

מחיר לרשת שקופה

מחיר לרשת סופר שקופה

מחיר דלת רשת

דלת רשת בסיסית

₪900

₪1100

דלת רשת דגם אלפא (איכותית יותר)

₪1200

₪1400

תוספת פרספקס שקוף 2 מ"מ לחלק תחתון בעלי חיים

₪200

חברתנו גם מתקינה פתח לבעלי חיים במחיר של ₪600  כולל מע"מ

לעתים, אנו מעוניינים לספק את ההגנה המושלמת נגד יתושים, ולכן נרצה לא רק להתקין רשת נגד יתושים על החלונות, אלא גם על גבי דלת הכניסה. כך נוכל ליהנות מבריזה נעימה מצד אחד, ולמנוע מהחרקים להיכנס מן הצד השני. דלת רשת מחיר משתנה בהתאם לסוג הדלת, לגודלה ולאיכות חומרי הגלם והעבודה. ישנן דלתות שמחירן נע בין 700 ל-900 שקלים, וישנן דלתות שמחירן יכול אף להגיע ל-1,500 שקלים.

כל היתרונות בדלת רשת

רבים המחפשים דלת רשת מחיר, בוחנים את הצעות המחיר השונות על מנת שיוכלו להתקין את הרשת. אלה כמה יתרונות שכדאי להכיר:

  • פתח לכלבים וחתולים – רוצים להגן על הבית מפני היתושים מצד אחד, ומצד שני לאפשר לכלב או לחתול להיכנס ולצאת ללא בעיה? בדלת רשת קיימת אפשרות להתקין פתח מיוחד עבור חיות המחמד האהובות.
  • רשת עמידה – רשת לדלת היא רשת עמידה מאוד, כך שהיא מוגנת גם משריטות של בעלי חיים.
  • אפשרות להוסיף רשת שקופה – במקום הרשת הרגילה, ניתן להוסיף רשת שקופה.

איך בוחרים ספק להתקנת דלת רשת?

לאחר שהחלטתם שאתם מעוניינים להוסיף דלת רשת, חשוב לבחור חברה מקצועית שתוכל לסייע לכם בעניין. כדאי להתעניין בהצעת המחירים של החברות כדי למצוא לא רק דלת רשת במחיר הזול ביותר, אלא גם כדי לראות מה מקבלים בתמורה. חברה מקצועית תציע לכם מחירים הוגנים, בהתאם לסוג הרשת והאיכות שלה. כמובן, כל חברה מנוסה ומיומנת תמליץ לכם על רשתות דלת איכותיות שיעמדו איתן לטווח ארוך ויגנו עליכם מפני המזיקים.

דלת רשת שקופה מחיר
לחצו על התמונה להגדלה
סגירת תפריט