התקנת רשתות לחלונות מחיר

בשלב כלשהו בחיים מגיע הרגע שבו אתם מבינים כי אתם זקוקים נואשות להתקנת רשתות לחלונות. בין אם אתם גרים במושב פסטורלי או בעיר סואנת, אין לכם לאן לברוח מחרקים כמו יתושים או תיקנים ששמו לעצמם למטרה לחדור אל הבית שלכם ולהציק לכם עד כלות הנשמה. התקנת רשתות לחלונות מחירים היא תחום מבוקש, בייחוד בתקופת הקיץ.

אז כמה זה עולה ומה המחיר הסופי?

מחיר התקנת רשתות לחלונות תלוי בגורמים לא מעטים. לא אחת מדובר בגודל החלון, מורכבות הבנייה שלו וסוג הרשת שמזמינים. לדוגמה, התקנת רשת פיברגלס עשויה לעלות בין 200 ל-250 שקלים, בעוד התקנת רשת שקופה תעלה בין 250 ל-350 שקלים (תלוי בסוג השקיפות). אם אתם מעוניינים ברשת חזקה נגד בעלי חיים גדולים כמו חתולים או מכרסמים, המחיר שלה עשוי להגיע ל-500 שקלים, כנ"ל גם לגבי התקנה של רשת מיוחדת כמו רשת גלילה, או מסגרות מיוחדות עבור ממ"ד.

מדוע לא להתקין לבד?

ישנם אנשים המעדיפים לחסוך בכסף ולהתקין את הרשת באופן עצמאי. פעולה זו לא תמיד מומלצת מכמה סיבות:

התקנה בלתי מקצועית

כשאין לכם ניסיון בהתקנת רשתות לחלונות, כדאי שתפנו את הדרך למקצוענים בתחום. כי התקנת הרשת עלולה להיות מורכב יותר משנדמה.

חומרים לא איכותיים

לקוח פרטי שיגיע לרכוש את חומרי הגלם יקבל חומרים בסיסיים ביותר בחנויות השונות.

חוסכים בזמן

עם מתקינים מקצועיים אינכם צריכים לבזבז זמן מיותר על התקנת הרשת. כל שעליכם לעשות הוא לפנות למקצוענים בתחום אשר יעשו עבורכם את העבודה. בינתיים, תוכלו ליהנות מזמן חופשי עם המשפחה והחברים.

בוחרים את החברה המקצועית שעושה את כל ההבדל

 כמובן, כאשר אתם מעוניינים להתקין רשת נגד יתושים וחרקים, חשוב להפנות לחברה מקצועית ולברר עמה התקנת רשתות לחלונות ואת המחירים. תוכלו לבצע השוואת מחירים בשוק העבודה ולבדוק אם המחיר המוצע לכם מתאים לכיסכם ולדרישותיכם. מנגד, אל תתפתו להסכים למחיר זול במיוחד, שכן מחיר זה עשוי להעיד על חוסר מקצועיות מצד המתקינים ו/או על איכות מוצרים ירודה. מוטב לשלם מעט יותר ולדעת שהמתקינים מבצעים את העבודה כראוי

רשתות נגד יתושים מחיר
רשת הזזה שקופה
סגירת תפריט