מחיר סורגים לחלונות - מחירון סורגים

מחיר הסורגים נקבע לפי מ"ר, קרי הכפלת גובה החלון ברוחב החלון ייתן לנו את המידה ואותה כמובן נכפיל במחיר למ"ר על מנת לקבל את המחיר לסורג.

ככל שיש יותר חלונות בבית, המחיר למ"ר לסורגים יהיה נמוך יותר.

מחיר סורגים – מחירון לסורגים לחלונות

 

סוג סורג

מחיר למ"ר

סורג בטן

590

סורג נפתח לממ"ד

750

סורגים ויטרינה

באופן פרטני לפי סוג ויטרינה

 
  • המחירים כוללים מדידות, הובלה, התקנה ואחריות.
  • המחירים לפני מע"מ.
  • המחירים מתייחסים למינימום 5 חלונות בהזמנה.

מה משפיע על מחיר למ"ר של סורגים ?

מי שעשה סקר שוק, ראה כי ניתן למצוא בין המתחרים הבדלים במחיר למ"ר לסורגים. ארבעה גורמים שחשוב לקחת בחשבון לפני שאנו ממהרים לסגור על הסורגים הזולים ביותר :

1.החומר ממנו עשוי הסורג – לא כל הסורגים עשויים מברזל מגולוון, חלקם סתם עשויים מברזל שחור ומחליד (למרות הצבע), חלקם בכלל דמוי ברזל, חלקם עשויים מאלומיניום, או אפילו ממתכת דקה.

אצלנו תוכלו למצוא רק ברזל מגולוון (פלדת אל חלד).

2. צבע הסורגים – גם כאשר כבר החלטתם לרכוש סורגים מברזל מגולוון. עדיין, אתם יכולים לרכוש אותו בצביעה רגילה או בצביעה בתנור. צביעה בתנור תמיד תחזיק יותר מעמד אולם היא עולה מעט יותר. גם צביעה בצבע המרייט תחזיק יותר זמן מאשר צבע פשוט יותר, אך עדיין תהיה פחות טובה מתנור. 

3. הגנה מפני פריצות – הרוב העצום של הסורגים בשוק, אינם מגנים מפני פריצות. שלא לומר שחלקם הקטן אפילו לא מספיק בטיחותיים כדי להגן מפני נפילות.

אצלנו תוכלו למצוא הגנה מושלמת מפני פריצות – סורגים מברזל מלא שעובר תהליך גלוון, תוך כדי התקנה בטיחותית ומקצועית באמצעות נאגליים גרמניים, כך שלא ניתן לפרק את הסורג בפירוק רגיל.

4. תקן סורגים – להרבה סורגים היום בשוק נעשים על ידי חאפרים וכלל לא מתאמצים לעמוד בתקן של מכון התקנים, שכן הם מודעים לעובדה שאין מי שיבדוק אותם.

אצלנו בטופ סורג בטיחות היא מעל הכל וכל הסורגים מיוצרים לפי תו תקן ישראלי.

סורגים לחלונות מחיר
סורגי בטן לפי תקן
סגירת תפריט
צרו קשר
WhatsApp chat