מתקינים רשתות לחלונות

בבתים רבים מותקנות רשתות לחלונות נגד יתושים. רשתות אלה נועדו להגן מפני המזיקים הממררים את חיינו ללא לאות, לא נותנים לנו לישון בלילות ומטרידים אותנו בעקיצות אדומות וכואבות. רשת לחלון היא פתרון ירוק ואסטטי לחלונות הבית. רשת איכותית וחזקה יכולה לחסוך מאתנו את אי הנעימות שבחיים עם היצורים המזמזמים, והיא הופכת את חיינו לאיכותיים יותר.

איך בוחרים רשתות לחלונות?

בחירת רשתות לחלונות אינה עניין של מה בכך, בייחוד אם החלטתם לבחור ברשתות איכותיות ויקרות מעט יותר מהרגילות. אלה כמה דברים שכדאי לשים אליהם לב כאשר בוחרים רשתות:

  • מהו אופן ההתקנה של הרשת – בדרך כלל הרשת מותקנת על גבי מסילה שניתן להזיז. המסילה מותקנת על גבי מסגרת החלון, והיא מותקנת בדרך כלל על ידי קדיחות או סיליקון.
  • מהו החומר שממנו עשויה הרשת – רשת לחלון נגד יתושים וחרקים אחרים יכולה להיות עשויה מחומרים שונים. אחד החומרים הנפוצים יותר הוא רשת פיברגלס.
  • רשתות ברמות שקיפות שונות – כאשר אתם בוחרים רשת נגד יתושים, אתם רוצים להיות סמוכים ובטוחים שהיא תתאים לעיצוב הבית שלכם. על כן, ניתן לבחור את דרגת השקיפות של הרשת.
  • שומרים על הניקיון – רשתות לחלונות איכותיות קלות לתחזוקה. ניתן להוציא אותן בקלות ולנקות את האבק שהצטבר בהן.
רשתות רגילות לדירה
רשתות רגילות לחלונות

מי מגיע אליכם הביתה כדי להתקין את הרשת?

אמנם קיימות בשוק רשתות שאפשר להתקין באופן עצמאי, אך אם אתם מעוניינים להשיג את התוצאות הטובות ביותר, כדאי להזמין אנשי מקצוע טובים שיוכלו לבצע את ההתקנה המתאימה. מתקיני רשתות מקצועיים מודדים תחילה את מסגרת החלון ולאחר מכן מתאימים את הגודל המתאים. בשלב הבא מתקינים את המסילה של הרשת ולאחר מכן את הרשת עצמה. בסיום התהליך בודק המתקין אם הרשת נעה על המסילה, ואתם יכולים להשתמש בה.

מדוע להתקין רשת אם קיימים היום תרסיסים נגד יתושים?

בימינו לא חסרים תכשירים כימיים נגד יתושים. אפשר לרסס באוויר או למרוח את הנוזל על הגוף. הבעיה היא שמדובר בתכשירים כימיים שעלולים לפגוע בעור או באיכות הסביבה. ובינינו, לרבים מהם אין ריח טוב כל כך. רשתות לחלונות הן פתרון קבוע וידידותי לסביבה שימנע מהמזיקים להתקרב אל הבית.  

פרטים ליצירת קשר

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים

כל הזכויות שמורות לחברת טופ-סורג © 2018 | האתר נבנה על ידי חברת Organic Seo