אנו חיים בדרך כלל בהרמוניה שלמה עם בעלי החיים החולקים עמנו את עולמנו. חלקנו מגדלים כלב או חתול, או נהנים לבקר בגני חיות כדי לצפות בג'ירפה האוכלת פירות מהעצים. אך אם יש חרק שעמו עדיין לא למדנו להסתדר הוא היתוש, או שמא עלינו לומר – נקבת היתוש. היתושים חודרים אל ביתנו, עוקצים אותנו ללא רחמים ולא נותנים לנו מנוח. למרבה המזל, היום יש רשת מיוחדת שיכולה להציל אותנו מהמזיקים, הלא היא רשת נגד יתושים. התקנת רשתות נגד יתושים מתבצעת בדרך כלל על ידי מקצוענים בלבד.

התקנת רשתות נגד יתושים: מה עדיף? רשת גרמנית או אמריקאית?

כאשר מעוניינים לבצע התקנת רשתות נגד יתושים, חשוב לבחון כמה פרמטרים משמעותיים:

  • מספר הרשתות בבית – כמה רשתות תרצו להתקין בתוך הבית? כמובן, יש לזה משמעות. ככל שמספר הרשתות גדול יותר, כן מחירן נמוך יותר. וכמובן שדבר זה אינו מגיע על חשבון איכות ההתקנה שעדיין תישאר בעינה.
  • איכות הרשת – כאשר בוחרים רשת, חשוב לשים לב לאיכות שלה. כדאי לבחור ברשת עמידה וחזקה שאינה נקרעת בקלות. רשת כזו מסוגלת לסנן לא רק יתושים, אלא גם חרקים קטנים יותר. קיימות מספר סוגים כגון רשת גרמנית, רשת אמריקאית, רשת סינית, רשת איטלקית ורשת בלגית.
  • צבע המסגרת – כמובן, כאשר מדברים על התקנת רשתות נגד יתושים, אי אפשר שלא להתייחס לעיצוב. אחרי הכול, כאשר מכניסים התקן חדש לבית, חשוב שהוא ישתלב עם העיצוב הקיים. בדרך כלל הרבה ספקים ייתנו לכם הצעת מחיר על רשתות במסגרת לבנה, ואם תרצו לשדרג ייקחו לכם מחיר גבוה יותר. אצלנו קיימים במלאי 14 צבעים לבחירה שמכסים 95% מהבניינים בארץ.

התקנת רשתות יתושים

לאחר שהחלטתם להזמין שירות של התקנת רשת נגד יתושים, חשוב לקרוא לחברה מקצועית ומנוסה שיכולה להגן עליכם מפני יתושים בלתי רצויים. כאשר מחפשים חברה להתקנת רשת יתושים, חשוב לבחון הצעות מחיר שונות, להצליב את הנתונים והמחירים ולבחון את שירותים השונים שמציעה החברה.

בסופו של דבר, הצוות המקצועי מגיע אליכם הביתה כדי למדוד את החלון ולאחר מכן להתאים את גודל הרשת. לאחר מכן, מתקין הצוות מסילה ועל גביה הוא מניח את הרשת. כעת, הרשת מוכנה לשימוש. אתם יכולים להזיז אותה בשעות היום כדי להכניס משב של אוויר לחלל החדר, ולסגור אותה שוב במהלך הלילה.

לחצו על הקישור על מנת לחזור לדף הבית של האתר.

התקנת רשתות נגד יתושים
סגירת תפריט
צרו קשר
WhatsApp chat