כאשר אנו מדברים על רשת נגד יתושים הכוונה היא למסגרת אלומיניום אשר בתוכה נמצאת הרשת וכמובן כולל כל הפרזולים המתאימים – גלגלים, קפיצים מיוחדים וכו'

יש לשים לב כי קיים שונים של מסגרות אלומיניום בין יצרני רשתות שונים. קיימות מספר רב של חברות אלומיניום בשוק, חלקן מספקות אלומיניום ברמה גבוהה וחלקן ברמה נמוכה יותר עד כדי גרועה. לכן מסגרת אלומיניום אינה נותנת מספיק מידע כדי לדעת מהן טיב הרשתות, ולכן מומלץ לשאול את היצרן באיזה אלומיניום מדובר.

גם ברשתות, אשר נמצאות בתוך המסגרת עצמה, יכולות להיות שוני. קיימות היום בשוק מגוון רשתות, החל מרשת רגילה, דרך רשת שקופה אמריקאית ועד רשת שקופה גרמנית.

וכמובן פרזולים, בסופו של דבר כדי לגרום לרשת באמת לתפקד כראוי – רצוי להשתמש בפרזולים איכותיים כגון גלגלי לגאר ברמה, קפיצים (ולא פלסטיקים פשוטים לתפיסה), מברשות בשני הצדדים של הרשת.

למידע נוסף לחצו לקריאה כאן

מהי רשת נגד יתושים?

יתושים הם מטרד לא קטן. יש בישראל מספר מינים של יתושים, כאשר הנפוץ והמוכר ביותר הוא יתוש הבית. שפעיל בעיקר בעונות האביב והקיץ בשעות הלילה. אך לפני מספר שנים התחיל להתפשט בארץ גם הנמר האסיאתי, יתוש אלים יותר שיכול לחיות ולהיות פעיל גם בחודשי החורף הקרים.

הדרך היעילה והבטוחה ביותר למנוע כניסה של יתושים היא להתקין רשתות על כל החלונות, ובכך ליצור מצב שבו אפשר להשאיר את החלונות והתריסים פתוחים, וליהנות מהאוויר הנעים ומאור השמש. הרשתות גם מונעות כניסה של זבובים, ג'וקים וחרקים אחרים, ובקומות נמוכות- גם כניסה של חתולי רחוב. וכמובן שמי שמגדל בעלי חיים, ירוויח מכך שהרשת תגן עליהם ותמנע מהם לברוח החוצה.

סוגי רשתות לחלונות

קיימים מגוון רחב של רשתות נגד יתושים, לכל חלון בדרך כלל יכול להתאים פתרון אחד או יותר.

הפתרון הנפוץ ביותר הינו רשת הזזה. פתרונות נוספים יכולים להיות : רשת נשלפת (חדרי שירותים), רשת גלילה (ממ"ד או חדרים עם סורגים), רשת קבועה (מרתפים), רשת מתקפלת (מקומות צרים מאוד), מסגרת של רשתות (מקומות עם אדן חלון רחב ללא הכנה מוקדמת) ועוד.

רשת יתושים שקופה
רשת יתושים שקופה
צרו קשר
WhatsApp chat