אפשר גם לבד : רשתות נגד יתושים להתקנה עצמית

היתושים מהווים מטרד בארצנו, בייחוד כאשר מגיע הקיץ. לא די שאנו סובלים מהחום הכבד, אלא אנו נאלצים להתמודד עם עקיצות וזמזומים בלתי פוסקים. רשתות נגד יתושים להתקנה עצמית נועדו לפתור את הבעיה ולהגן על בני הבית מיתושים חסרי מנוח וצמאי דם. אז אם גם אתם תומכים בעבודות עשה זאת בעצמך, זה הזמן לראות איך מתקינים רשת.

התקנת רשתות נגד יתושים להתקנה עצמית: כיצד עושים זאת?

כדי להתקין רשת נגד יתושים באופן עצמאי, חשוב לפעול לפי כמה שלבים:

הניקיון לפני הכול

בשלב הראשון יש צורך לנקות את המסגרת של החלון מאבק ולכלוכים שונים. בדרך זו תסלקו כל דבר שיחסום את התקנת הרשת.

ממקמים את הדבק

לאחר מכן יש צורך למקם את סרט ההדבקה מסביב למסגרת.

ממקמים את הרשת

יש צורך למקם את הרשת על גבי הסרט הדביק והווים המחוברים למסגרת החלון.

מיישרים פינות

בשלב זה יש צורך לחתוך את החלקים המיותרים של הרשת, ואז היא תהיה מוכנה להגנה.

זהו, הרשת שלכם מוכנה. כעת נותר לבדוק את יעילותה. נסו לישון בלילה ללא תרסיסים נגד יתושים וראו אם אתם עדיין סובלים מעקיצות. אם התעוררתם בבוקר לאחר שנת לילה ערבה, סימן שהרשת עושה את עבודתה.

מתי לא כדאי להתקין את הרשת באופן עצמאי?

רשתות נגד יתושים להתקנה עצמית מסייעות לחסוך בכסף. הדיירים יכולים לדלג על שלב הזמנת המתקינים ולהתקין את הרשת בכוחות עצמם. אך הבעיה נוצרת לא בשלב של התקנת הרשת, אלא במציאת הרשת הנכונה והתאמתה למסגרת של החלון. דיירים רבים אינם מצליחים למדוד נכונה את המסגרת של החלון, וכן מקבלים רשת גדולה מדיי, או לחלופין רשת קטנה ובלתי מתאימה.

על כן, כשיש ספק – אין ספק. אם אין לכם ניסיון בהתקנת רשתות ואינכם בטוחים כיצד עושים זאת, כדאי לפנות למקצוענים. מעבר לכך, בעיה נוספת הנוצרת בעת התקנת רשת באופן עצמאי היא איכות הרשת. בדרך כלל מדובר ברשתות בלתי איכותיות ובלתי מותאמות שעלולות להיקרע במהירות. מתקין רשתות מקצועי, לעומת זאת, יכול להמליץ על רשת איכותית ולהתקין אותה בקלות וביעילות.

רשתות נגד יתושים מחיר
רשת הזזה שקופה
סגירת תפריט