רשתות נגד יתושים מחיר הוגן

עולם החרקים מתחלק לשתי קטגוריות. החרקים שאנו אוהבים, או מוכנים לסבול לכל הפחות, מבין החרקים האלה ניתן למנות פרות משה רבינו, חיפושיות או פרפרים בכל מיני צבעים. לקטגוריה השנייה שייכים החרקים שעמם לא בדיוק למדנו לחיות בשלום. מלכי הקטגוריה הזו הם היתושים (ואחריהם המקקים). אותם חרקים שנוהגים להטריד אותנו שוב ושוב בזמזומים ועקיצות. רשתות נגד יתושים במחיר הוגן נועדו לפתור את הבעיה ולהחזיר לחיינו את השלווה.

אז כמה עולה רשתות נגד יתושים ? נפרט כאן את המחירים, יש לשים לב שמדובר כאן על חלונות וצבעים סטנדרטיים.

מוצררשת רגילהרשת שקופהרשת סופר שקופה
רשת הזזה דגם בסיס על מסילה קיימת210
רשת הזזה דגם קליל על מסילה קיימת230260320
רשת הזזה + תוספת מסילות350380440
רשת על מסילה קיימת – מסילה עבה310340400
מסגרת עם מסילות וכולל שתי רשתות הזזה550590710
רשת נשלפת חלונות קיפ250280340
רשת קבועה לחלון300330390
רשת גלילה490550
  • כל המחירים כוללים מדידות הובלה התקנה ואחריות (כמפורט בתעודה).
  • כל המחירים לפני מע"מ.
  • המחירים מתייחסים להזמנה מינימלית.
  • ניתן לשלם בכל אמצעי התשלום.

כמה עולה להתקין רשת?

רשתות נגד יתושים מחיר כולל מאפיינים רבים – זמן העבודה של המתקין, סוג הרשת, מורכבות העבודה, גודל החלון וכדומה. לדוגמה, התקנה של רשת שקופה אמריקאית עשויה לעלות כ-250 עד 300 שקלים, בעוד התקנת רשת רגילה סטנדרטית העשויה מפיברגלאס אפור יכולה לעלות רק כ- 200 שקלים.

מחיר רשתות ובחירת חברה מקצועית

אם אתם מעוניינים לחסום את כניסתם של חרקים שונים ובייחוד יתושים, כדאי לפנות לחברה מקצועית אשר מבצעת התקנות בבתים. אלה כמה דברים שכדאי לבדוק:

בודקים את המחיר

מחיר רשת נגד יתושים הוא אחד הדברים החשובים שכדאי לבדוק. מצד אחד, אתם מעוניינים בכך שלא ירמו אתכם ולא יגבו מחיר גבוה מדיי. מצד שני, אתם רוצים שהעובדים יבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר. כך שחשוב לבדוק הן את המחיר והן את איכות העבודה.

חברה אמינה

בעולמנו קיימים הרבה חאפרים, בין השאר גם בעבודות כמו התקנת רשתות נגד יתושים. חאפרים אלה פוגעים בשמם הטוב של מתקינים מקצועיים, ועל כן חשוב להיזהר ולבחון את המתקינים.

המלצות

כאשר בוחנים חברה מקצועית להתקנת רשתות, כדאי לאסוף המלצות מאנשים. אלה יכולים להיות חברים טובים מהעבודה, בני משפחה או אפילו אנשים שאתם כלל אינכם מכירים מהאינטרנט.

מקפידים על כל השלבים

חברה מקצועית היא חברה המקפידה על כל שלבי ההתקנה של הרשתות. החל מהמדידות דרך הניקיון של מסגרת החלון ועד לשלב ההתקנה עצמה.

האם אפשר להתקין רשתות באופן עצמאי?

בימינו ניתן למצוא בשוק רשתות להתקנה עצמית, אך התקנה עצמית לא תמיד מומלצת. ראשית, לא כל אחד מאתנו יודע לבצע את המדידות להתקנת הרשת ולהתקין אותה כראוי. ושנית, לא תמיד נוכל להתאים את סוג הרשת הנכון לחלון שלנו. אנשי מקצוע מיומנים יודעים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

ניתן לפנות אלינו על מנת לקבל הצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות.

במידה ועדיין תרצו ניתן לרכוש אותה כאן – רשת יתושים להתקנה עצמית

השאירו פרטים ליצירת קשר!

על מנת לחזור לעמוד הראשי של האתר לחצו כאן

רשת יתושים שקופה
לחצו על התמונה להגדלה
סגירת תפריט
צרו קשר
WhatsApp chat