אז איך אתם מתגוננים נגד יתושים?

היתושים מהווים מטרד לא קטן עבורנו, בייחוד בלילה. מי מאתנו לא הצליח להירדם פעם או פעמיים בגלל יתוש שזמזם לו באוזן ? ומי התעורר באמצע הלילה בגלל עקיצות וגירודים מטרידים והחל לגשש בחשכה אחר משחה להרגעת העור? ואם לא די בכך, הרי שלא פעם המשחות והתרסיסים נגד היתושים לא בדיוק עוזרים להבריח אותם. למרבה המזל, היום ניתן להתקין רשת נגד יתושים וכך למנוע מהיתושים לחדור לביתכם מלכתחילה.

כל הסיבות להתקין רשת גלילה נגד יתושים

לפני הכול, חשוב לדעת כי רשת גלילה נגד יתושים היא רשת מיוחדת אשר ממוקמת בתוך "קסטת אלומיניום", ועל מנת לפתוח אותה ניתן למשוך אותה כלפי מטה באמצעות ידית. רשת זו נעה במסילת אלומיניום וניתן לקבע אותה בקלות. מעבר לכך, קיימים כמה יתרונות לרשת זו:

  • אינה מסתירה את הנוף – באמצעות רשת יתושים איכותית אתם יכולים ליהנות מהגנה משמעותית נגד יתושים ועדיין ליהנות מהנוף הנשקף מהחלון. זאת משום שהרשת אינה מסתירה את המתרחש בחוץ.
  • מתאימים את הרשת לחלון – ניתן להתאים את הרשת לכל חלון ולהזמין אותה בהתאמה אישית מבחינת צבע וגודל.
  • משתלבת עם הסורגים – הרשת משמשת כפתרון טוב במקרים שבהם כבר יש סורגים על החלונות.
  • קלה לניקוי – הרשת לא צוברת לכלוך כמעט, שכן יש לה מברשות ניקוי אוטומטיות בצדדים, וכך שאפשר להשתמש בה לטווח ארוך. 

איך מתקינים רשת גלילה?

התקנת רשת גלילה נגד יתושים פשוטה למדיי, אך חשוב שהיא תתבצע על ידי איש מקצוע. אדם המתמחה בתחום התקנת רשתות יוכל להכין את השטח לקראת ההתקנה ולבצע אותה בקלות. כמובן, אתם יכולים לעזור לו בהתקנה על ידי פינוי רהיטים וחפצים מהחלונות. חשוב לפנות לאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים.

פתרון נוסף לחדר ממ"ד

רשת גלילה היא פתרון נוסף להתקנת רשת נגד יתושים בתוך הממ"ד. זאת משום, שבחלונות אלה שנבנו כדי להגן עלינו מפני פגיעות, וקבלני הבנייה לא שמים שם הכנה לרשת מה שמצריך מאיתנו למצוא פתרונות ייחודיים, אחד מהם היא רשת שניתן לגלול אותה מעלה ומטה וזוהי בדיוק היכולת של רשת הגלילה.

חברת טופ סורג מתמחה בכל הקשור לחהתקנה של רשתות וסורגים בבית הלקוח.

רשת גלילה נגד יתושים
לחצו על התמונה להגדלה
סגירת תפריט
צרו קשר
WhatsApp chat