רשת הזזה לחלון

התקנת רשתות בכל חלונות הבית היא הדרך היעילה והמומלצת למנוע כניסה של חרקים ויתושים, מבלי להשתמש בחומרים כימיים שונים. ישנם פתרונות שונים להתקנה של רשתות, כאשר אחד הפתרונות הנפוצים ביותר היא רשת הזזה. נסביר יותר לעומק על יתרונותיה והתקנתה.

מתי כדאי לבחור ברשת הזזה?

את רשת ההזזה ניתן להתקין על מגוון רחב של חלונות, בגדלים שונים. הזזת הרשת מאפשרת לנקות בקלות את הזכוכית, הרשת והתריסים. רשתות ההזזה מותקנות כך שהן קלות לשליפה, כדי לתת גישה נוחה אף יותר בזמן הניקיונות. כמובן שפתיחת הרשת מאפשרת גישה יום יומית וקלה לחלקו החיצוני של החלון. למשל אם אתם מגדלים עציצים על אדן החלון. כאשר התקנת הרשת נעשית כראוי, מחומרים איכותיים, היא תנוע על המסילה בקלות ותאפשר לכם גישה מהירה ונוחה.

כאמור, רשת לחלון היא הדרך הכי יעילה למנוע כניסה של יתושים וחרקים אחרים. אם אתם גרים בדירת קרקע, הרשת יכולה למנוע גם כניסה של חתולי רחוב. או להיפך- למנוע מהחתול הביתי שלכם לצאת החוצה.

כיצד מתקינים רשת הזזה לחלון?

 הרשת עצמה מתוחה על מסגרת אלומיניום, שנעה על פני מסילה. ברוב הבתים החדשים כיום יש כבר הכנה להתקנת הרשתות, ולכן ניתן לעשות זאת בקלות. גם בחלונות ישנים יותר שבהן לא קיימת הכנה, ניתן להרכיב מסילה נוספת עבור הרשתות.

 מומלץ ונהוג להתקין את הרשת במרווח שבין חלון הזכוכית לבין התריס, כאשר ניתן להתקין מסגרת אחת שתאטום רק חצי משטח החלון, או להתקין שתיים או יותר מסגרות כדי לאטום את כל שטח החלון. הכול תלוי כמובן בצורתו של החלון הקיים ובצורך שלכם.

כדי ליצור אטימה מלאה ולמנוע כניסה של חרקים, כאשר מתקינים רשתות הזזה (ורשתות בכלל) תמיד נשים סביב המסגרת מברשת צפופה.

כאמור, רשתות הזזה הן הפתרון הנפוץ ביותר, מאחר והוא מתאים למגוון רחב של חלונות הן מבחינת סוג החלון והן מבחינת גודלו. מומלץ להשקיע בפרופיל אלומיניום איכותי, כדי שהרשת תשמש אתכם בנוחות לאורך שנים.

אצלנו בטופ סורג תוכלו למצוא רשתות הזזה מפרופיל אלומיניום איכותי וכן רשת שקופה או סופר שקופה לבחירתכם.

רשתות נגד יתושים מחיר
לחצו על התמונה להגדלה
סגירת תפריט