רשת להרחקת יונים תל אביב - ראש העין

תל אביב היא עיר צפופה ועמוסה, וכשזו היא מלאה ביונים המעופפות ללא הפסקה. גם בסביבת תל אביב, כגון רמת גן וגבעתיים ניתן להיתקל באותה בעיה ממש.

הבעיה הינה שבאזורים הללו – הערים המרכזיות, ליונים יש בין 5-7 מחזורי קינון בשנה, מה שמבטיח שיהיה הרבה יותר קשה להפטר מהמטרד.

עם זאת לא רק בתל אביב הבעיה קיימת, אלא גם בשכונות חדשות שבהן יש המון בנייה כדוגמת ראש העין. אשר גם שם הבעיה קיימת ולא רק בעונה מסוימת בשנה.

לכן אם אתם מחפשים דרך בטוחה והומנית להרחקת יונים בתל אביב, יש כמה אופציות :

דוקרנים – ניתן לקנות בכל חנות ומחירה נע בין 15 שקלים למטר ל- 30 שקלים למטר. עם זאת פיתרון דוקרני יונים לא תמיד אסטתי ולא תמיד יפתור את הבעיה.

דחליל עורב – גם פתרון זה עולה בין 20 ל 50 שקלים, תלוי בחומר ותלוי בגודל. עם זאת פיתרון זה הינו זמני ברוב במקרים שכן ברגע שהיונים קולטים שמדובר בדחליל הכל חוזר לקדמותו.

רשתות להרחקת יונים –

הפיתרון המומלץ והאפקטיבי ביותר באופן קבוע.

רשתות להרחקת יונים עושות את העבודה באופן הטוב ביותר וגם נחשבות לפיתרון האסטתי ביותר.

אנו בטופ סורג מציעים רשת להרחקת יונים ממתכת מגולוונת אשר עמידה בכל תנאי מזג האוויר וכן עמידה בפני יונים עם 100% הצלחה.

אנו בטופ סורג עוסקים בהתקנה של רשתות נגד יונים מסוג זה. ומאפשרים גם אופציה של שילוב רשתות נגד יונים ביחד עם רשתות נגד יתושים לחלונות. כל הפתרונות הייחודים שלנו מגיעים עם 5 שנות אחריות ואנו עובדים עם חומרי הגלם ברמה הגבוהה ביותר.

רשת נגד יונים להרחקת יונים
התקנת רשת להרחקת יונים

הצעת מחיר רשת יונים תל אביב – ראש העין

על מנת לקבל הצעת מחיר על התקנת רשת נגד יונים בטופ סורג כל מה שעליכם לעשות או להתקשר אלינו : 03-757-8060,                                                                                    או להשאיר פרטים בעמוד צור קשר באתר ואנו ניתן לכם הצעת מחיר כבר בשיחת טלפון אחת.

ניתן גם לקבל מאיתנו הצעת מחיר הן לרשתות נגד יתושים והן לסורגים לבית.  למידע נוסף על סוגי רשתות יתושים ניתן לקרוא כאן

למידע נוסף כל סוגי סורגים ניתן לקרוא כאן

פרטים ליצירת קשר

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים

כל הזכויות שמורות לחברת טופ-סורג © 2018 | האתר נבנה על ידי חברת Organic Seo