רשת להרחקת יונים

הציפורים נודדות לארצנו ומארצנו בכל השנה בהתאם לעונות, אך אם יש ציפורים שהגיעו לכאן כדי להישאר אלו הן היונים. וללא ספק, ניתן להגדיר יונים אלו כמזיקים. רבים מאיתנו סובלים מתופעת היונים ההולכת ומתפשטת בארצנו , תופעה אשר מתפתחת וגדלה בקצב גדול ומביאה עימה מחלות ומטרדים קשים. 

קיימות שיטות רבות להרחקת יונים, החל מדוקרנים, רעל ועוד. אך הפיתרון המומלץ ביותר הינו רשתות להרחקת יונים. רשתות נגד יונים מביאות את אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר ומתאימים למגוון מקומות כמו חלונות הבית, מסתור כביסה ועוד.

– למסתור כביסה סטנדרטי 3*2 המחיר הוא 750 ש"ח + מע"מ.
– למסתור כביסה 3*3 המחיר הוא 850 ש"ח + מע"מ.  מדובר על רשת ממתכת מגולוונת. 

* רשת יונים לבניינים שלמים באמצעות סנפלינג אנחנו לא עושים.

אז איזה רשת להרחקת יונים כדאי לבחור?

בבואנו לבחור רשת נגד יונים רצוי לבחור ברשת יונים חזקה ואיכותית. כזאת שעמידה בפני כל תנאי מזג האוויר, גשמים, ברד, חום, קרני שמש חזקות.

הפתרון המומלץ והאסטתי ביותר כיום בשוק הוא רשת נגד יונים עשויה ממתכת מגולוונת. זוהי רשת חזקה מאוד והינה עבור היונים כמו סכין חדה המונעת מהן להתקרב ולקונן שם.

רשת יונים זו היותה מגולוונת ובכך גם עמידה בפני תנאי מזג האוויר המשתנים.

התקנת הרשת הנ"ל תביא להצלחה מלאה במידה והיא מותקנת כמו שצריך. כיום ניתן להתקין רשת להרחקת יונים בכל מקום בבית: החל ממסתורי כביסה, חלונות הבית, שערים סגורים ועוד.

אנו בטופ סורג עוסקים בהתקנה של רשתות נגד יונים מסוג זה. ומאפשרים גם אופציה של שילוב רשתות נגד יונים ביחד עם רשתות נגד יתושים לחלונות. כל הפתרונות הייחודים שלנו מגיעים עם 5 שנות אחריות ואנו עובדים עם חומרי הגלם ברמה הגבוהה ביותר.

על מנת לקבל הצעת מחיר על התקנת רשת נגד יונים בטופ סורג כל מה שעליכם לעשות או להתקשר אלינו: ליאור – 050-990-0096 או להשאיר פרטים בטופס הצור קשר ואנו ניתן לכם הצעת מחיר כבר בשיחת טלפון אחת.

ניתן גם לקבל מאיתנו הצעת מחיר הן לרשתות נגד יתושים והן לסורגים לבית.

לחצו כאן על מנת לחזור לעמוד הראשי באתר של חברת טופ סורג

תמונות נוספות של רשתות יונים :

סגירת תפריט
צרו קשר
WhatsApp chat