הכול על התקנת רשת נגד יוניםהכול על התקנת רשת נגד יונים: סובלים מיונים שמתקרבות למקום המגורים שלכם בכל יום מחדש? או שאולי בזמן שאתם עובדים במשרד שלכם על פרויקט חשוב בחוץ היונים לא מפסיקות להרעיש? יש לא מעט דברים שמטרידים בנוכחות היונים, כמו לדוגמא הרעש, הלכלוך וגם העובדה שהן עלולות להעביר מחלות לבני האדם ולחיות המחמד. כל הסיבות הללו לא משאירות מקום לספק: אם יש לכם בעיית יונים, רצוי שתעשו כל מה שאפשר כדי לטפל בעניין הזה. אם חשבתם לרקע על התקנת דוקרנים אך הרגשתם רע כי זה עלול לפגוע ביונים, כדאי שתדעו שאפשר גם אחרת. התקנת רשת מקצועית מוכיחה את עצמה בתור פתרון נהדר, אז למה שלא תבדקו האם רשת כזאת מתאימה גם למקום שבו היונים מטרידות אתכם?

– למסתור כביסה סטנדרטי 3*2 המחיר הוא 750 ש"ח כולל מע"מ.
– למסתור כביסה 3*3 המחיר הוא 850 ש"ח כולל מע"מ.  מדובר על רשת ממתכת מגולוונת. 

* רשת יונים לבניינים שלמים באמצעות סנפלינג אנחנו לא עושים.

כך תבחרו את הרשת הנכונה להתקנה​

כיוון שהיונים מטרידות לא מעט אנשים בארץ, בכל עיר וכפר, ברור מדוע יש בישראל של ימינו לא מעט פתרונות לעניין. אפילו אם כבר החלטתם באופן עקרוני על רשת ולא על דוקרנים, אתם תגלו שיש סוגים שונים של רשתות שיכולות לסייע לכם. לכן עולה השאלה כיצד לבחור את הרשת הנכונה, והאמת היא, שלא כל כך פשוט לענות על העניין הזה. לכן אנחנו יכולים להבין אתכם אם גם אתם מוטרדים מהתשובה לשאלה וכדאי שתדעו שיש כמה פרמטרים ששווה לבדוק:

  • מה גודל הרשת?
  • מאיזה חומר היא עשויה?
  • האם מדובר על רשת שמוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש?
  • האם בכלל ניתן להתקין את הרשת במקום שבו תרצו להתקין אותה?

כדי להגדיל את הסיכוי לצאת מרוצים מאוד מומלץ לבדוק כמה שיותר נתונים לגבי הרשת ורק כך לבחור באופציה הכי טובה שיש. זכרו: לפעמים אפילו כדאי לשלם קצת יותר אם זה מה שיבטיח שהרשת נגד היונים באמת תחזיק מעמד גם בתנאי מזג אוויר לא פשוטים.

הכול על התקנת רשת נגד יונים בצורה מקצועית

אם חשבתם על האפשרות של התקנת הרשת בצורה עצמאית על מנת שתוכלו להוזיל עלויות, לא בטוח שזו הבחירה הנכונה. אומנם תחסכו מעט כסף, אך מצד שני, בהחלט עלול להיות שתפספסו משהו, שלא תתקינו את הרשת כמו שצריך ושבסופו של דבר היונים כן יוכלו לחדור אותה. לכן, אחרי שתבחרו את הרשת הכי טובה שיש, רצוי להזמין את המומחים לביצוע התקנה מקצועית שתחזיק מעמד לכמה שיותר שנים, אז למה אתם מחכים?

סגירת תפריט
צרו קשר
WhatsApp chat