התקנת רשת יונים

מה באמת חשוב לדעת על התקנת רשת יונים?

היונים, שעד היום הטרידו רק את השכנים שלכם, מתחילות להגיע עכשיו גם לדירה שלכם? עם הזמן אתם מוצאים אותן במרפסות השונות בבית ולא רק על אדן החלון? אם כך, ברור מדוע אתם מוטרדים מהעניין הזה. מעטים הם האנשים שיוכלו לחיות עם היונים בשלום, שכן מעבר לכך שנהוג לומר שהן מביאות את השלום, בפועל הן מטרידות מאוד. הן מביאות איתן, לפני הכול, זוהמה נוראית, ובנוסף, הן גם עושות רעש שמפריע לחיי היומיום. אם כל זה לא מספיק, הן גם עלולות להעביר מחלות לבית האדם ולחיות המחמד, כך שברור מדוע הנטייה של הטבעית של כולנו היא לחשוב מיד איך נוכל להרחיק אותן.

– למסתור כביסה סטנדרטי 3*2 המחיר הוא 750 ש"ח כולל מע"מ.
– למסתור כביסה 3*3 המחיר הוא 850 ש"ח כולל מע"מ.  מדובר על רשת ממתכת מגולוונת. 

* רשת יונים לבניינים שלמים באמצעות סנפלינג אנחנו לא עושים.

למה התקנת רשת עדיפה על כל פתרון אחר?

עוד לפני שנדבר על רשתות מסוגים שונים, חשוב להסביר מדוע רשת עדיפה על פני פתרונות אחרים כמו דוקרנים. סביר להניח שגם אתם שמעתם על לא מעט אנשים שבחרו לשלב דוקרנים בכל פינה שאליה היונים נוהגות להגיע, אך כדאי שתדעו שהדוקרנים הללו גם פוגעים ביונים. אסור לשכוח שבסך הכול המטרה היא לא לפגוע ביונים אלא רק להרחיק אותן, ולכן, אם אפשר לעשות את זה בדרך הומאנית יותר, למה שלא נבחר באופציה כזאת? אם אתם מחפשים כעת את הרשת המושלמת לביצוע המשימה, כדאי שתדעו שהמבחר מגוון ורב. לא כל אופציה יכולה להיות מספיק עמידה וטובה, מה שמסביר מדוע רשת ממתכת מגולוונת זו הבחירה הנכונה. רשת כזאת: מחזיקה מעמד בפני השמש הישירה בישראל, היא עמידה גם בפני חלודה והיא יכולה לשרוד גשמים חזקים ביותר. לכן, אם אתם מחפשים את הפתרון המושלם, אל תתפשרו על רשת דייגים זולה.

האם כדאי לבצע התקנת רשת יונים לבד?

יש לא מעט אנשים שרגילים, ואפילו אוהבים, לבצע עבודות שונות בבית לב. לכן, אם אתם שייכים לאותם האנשים, ברור מדוע גם אתם תוהים האם כדאי לנסות לעשות זאת, כי מה בסך הכול התקנת רשת כזאת דורשת? עם זאת,  כדאי לדעת שבפועל זה לא מדויק. בפועל, כדי להתקין רשת נגד יונים וכדי ליהנות מתוצאה שמחזיקה מעמד לשנים, צריך ניסיון, ידע וגם לא מעט ציוד שבעזרתו ניתן יהיה לבצע זאת. לכן, אם אתם יכולים להזמין שירות מקצועי וליהנות מעבודה איכותי ומכך שאתם לא מסכנים את עצמכם בדרך, למה לחשוב פעמיים לפני שאתם פונים אל המקצוענים?

אצלנו בחברת טופ סורג מתקינים רשתות שקופות, חזקות ואיכותיות ברמה הגבוהה ביותר צרו איתנו קשר על וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

סגירת תפריט
צרו קשר
WhatsApp chat