התקנת רשת נגד יונים

אחד מסוגי הציפורים המוכרים ביותר הוא יונים. אולי במקרא ובשאר המקומות היונה נתפסת כחיה יפה וכסמל לשלום, אבל בפועל היונים הן אחד הגורמים העיקריים להעברת מחלות אלינו, לבני האדם, וזה התקנת רשת יונים הינה דבר חשוב מאוד.

היונים נושאות על גופן הרבה חיידקים ומחלות כמו פשפשים, קרציות ופרעושים ואלה יכולים בהחלט להזיק לבריאות שלנו ושל הילדים שלנו, וכמובן עדיין לא דיברנו על הלשלשת של היונים הללו.

יש טכניקות אפקטיביות יותר ויש אפקטיביות פחות בנוגע לתחום הרחקת יונים. ועל מנת לקבל את הפיתרון האפקטיבי ביותר אין ברירה אלא לתת לאנשי מקצוע לטפל לכם בבעיית היונים ולהתקין התקנת רשתות נגד יונים כמו שצריך על מנת לפתור את הבעיה בצורה בטובה ביותר.

לגבי מחירים

– למסתור כביסה סטנדרטי 3*2 המחיר הוא 750 ש"ח כולל מע"מ.
– למסתור כביסה 3*3 המחיר הוא 850 ש"ח כולל מע"מ.  מדובר על רשת ממתכת מגולוונת. 

* רשת יונים לבניינים שלמים באמצעות סנפלינג אנחנו לא עושים.

התקנת רשת נגד יונים

הרשת המקצועית ביותר נגד יונים הינה רשת ממתכת מגולוונת אשר חדה מאוד עבור היונים וגם חזקה מאוד כך שלא ניתן לכרסם בהם. הרשת מגיעה עם הגנה מקרינת קרני השמש לא מחלידה בגשם ומחזיקה לאורך שנים.

רשת נגד יונים זו ניתן להתקינה במסתור הכביסה, על סורגים או שערים, וכן בחלונות הבית.

ניתן לשלב התקנת רשתות נגד יונים זו ביחד עם התקנת רשת נגד יתושים בחלונות הבית.

רשת נגד יונים להתקנה עצמית

מי שחפץ להתקין רשת יונים באופן עצמאי יכול בהחלט לעשות זאת גם בעצמו. אנו בטופ סורג עוסקים גם בשיווק של רשת להרחקת יונים ממתכת מגולוונת ללא התקנה.

עם זאת יש לקחת בחשבון שרשת זו היא חזקה וחדה יותר ועל כן גם קשה יותר להתקנה עצמית, מאשר רשת נגד יונים שנמכרות בהום סנטר, ACE, או חנות טכנו למיניהם (אשר שם בדרך כלל מדובר על רשת יונים פלסטיק, או רשת יונים מחוט דייגים).

על מנת לקבל הצעת מחיר על התקנת רשת נגד יונים בטופ סורג כל מה שעליכם לעשות או להתקשר אלינו : 03-757-8060, או להשאיר פרטים בעמוד צור קשר באתר ואנו ניתן לכם הצעת מחיר כבר בשיחת טלפון אחת.

ניתן גם לקבל מאיתנו הצעת מחיר הן לרשתות נגד יתושים והן לסורגים לבית.

לחצו כאן לפרטים אודות התקנת רשתות

סגירת תפריט
צרו קשר
WhatsApp chat