קיימים מספר סוגי רשתות נגד יונים

רשת יונים מפלסטיק

רשת נגד יונים בדיוק כמו שניתן למצוא בהום סנטר, מחירה כ- 15 שקל למטר. חיבור באמצעות אזיקונים ולא מתאימה למקומות חשופים לשמש שכן היא תתבלה מהר מאוד.

רשת יונים שקופה

רשת להרחקת יונים שקופה, עשויה מחוט ניילון, דמוי רשת דייגים מחירה כ – 25 שקלים למטר.

רשת יונים ממתכת מגולוונת

רשת היונים הטובה והחזקה ביותר. המחיר נע בין 45-60 שקל למטר. רשת זו היא הפתרון המומלץ והאסטתי ביותר כיום בשוק הן מבחינת ניראות (לא בולטת לעין כמו רשת פלסטיק). והן מבחינת חוזק (זוהי רשת חזקה מאוד והינה עבור היונים כמו סכין חדה המונעת מהן להתקרב ולקונן שם).

כמובן שהיתרון חשוב מאוד של רשת יונים זו הינה היותה מגולוונת ובכך גם עמידה בפני תנאי מזג האוויר המשתנים. התקנת הרשת הנ"ל תביא להצלחה מלאה במידה והיא מותקנת כמו שצריך. כיום ניתן להתקין רשת להרחקת יונים בכל מקום בבית : החל ממסתורי כביסה, חלונות הבית, שערים סגורים ועוד.

אנו בטופ סורג עוסקים בהתקנה של רשתות נגד יונים מסוג זה. ומאפשרים גם אופציה של שילוב רשתות נגד יונים ביחד עם רשתות נגד יתושים לחלונות. כל הפתרונות הייחודים שלנו מגיעים עם 5 שנות אחריות ואנו עובדים עם חומרי הגלם ברמה הגבוהה ביותר.

מחירים לרשת יונים:

– למסתור כביסה סטנדרטי 3*2 המחיר הוא 750 ש"ח + מע"מ.
– למסתור כביסה 3*3 המחיר הוא 850 ש"ח + מע"מ.  מדובר על רשת ממתכת מגולוונת. 

* רשת יונים לבניינים שלמים באמצעות סנפלינג אנחנו לא עושים.

הצעת מחיר

על מנת לקבל הצעת מחיר על התקנת רשת נגד יונים בטופ סורג כל מה שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו:
ליאור 050-990-0096 ו/או להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד ואנו ניתן לכם הצעת מחיר בשיחת טלפון אחת.

ניתן לקבל מאיתנו הצעת מחיר הן לרשתות נגד יתושים והן לסורגים לבית.

לחצו כאן על מנת לחזור לעמוד הראשי של טופסורג

הציפורים נודדות לארצנו בכל השנה בהתאם לעונות, אך יש ציפורים שהגיעו לכאן כדי להישאר ואלו הן היונים שהחלט ניתן להגדיר יונים אלו כמזיקים. יונים הללו מתרבות בצורה מהירה מאוד ונושאות איתם המון מחלות, סירחון ורעש. ולכן מאוד רצוי לפתור את הבעיה בזמן.  

אז אם אתם סובלים מקינון של יונים בקרבת הבית שלכם אתם בוודאי כבר להוטים לפתור את הבעיה. הרחקת יונים אינה מלאכה מסובכת אך חשוב שהיא תתבצע בצורה מקצועית על מנת לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

אז כמה זה עולה לנו? ומה המחיר לרשת יונים?  

ראשית, עליכם לדעת שיש יותר משיטה אחת להרחיק את היונים.

דוקרני יונים – קיימים כמה סוגי דחלילי יונים חלק מנירוסטה חלק מפלסטיק, למרות שלרוב ימליצו לכם לקחת את הנירוסטה כי היא יקרה יותר. בפועל שתיהן טובות באותה מידה ויעשו את העבודה באותו אופן. מחיר דוקרני יונים נע בסביבות 10 שקלים ל 50 שקלים למטר, ומשמש בקלות להתקנה עצמית באמצעות סיליקון / סופר 7.

דחליל עורב-  אחת הדרכים הינה דחלילים להפחדת היונים. דחליל להברחת יונים עשוי להיות בצורת ינשוף, נשר, חתול או כל חיה אחרת ממנו חוששת היונה. בהתחלה יכול להיות שהדחליל יעשה את העבודה, אך עם הזמן היונים יבינו שמדובר בייצור לא אמיתי, ולכן פיתרון זה הוא זמני בלבד.

דחלילים להרחקת יונים ניתן לרכוש במחירים של 15 שקל עד 80 שקל. תלוי בגודל, בסוג החומר ובצורה.

אני מציעים לכם רשת נגד יונים מחיר משתלם לכל כיס, צרו קשר להצעת מחיר

סגירת תפריט
צרו קשר
WhatsApp chat