קיימים מספר סוגי רשתות נגד יונים :

רשת יונים מפלסטיק

רשת נגד יונים בדיוק כמו שניתן למצוא בהום סנטר, מחירה כ- 15 שקל למטר. חיבור באמצעות אזיקונים ולא מתאימה למקומות חשופים לשמש שכן היא תתבלה מהר מאוד.

רשת יונים שקופה

רשת להרחקת יונים שקופה, עשויה מחוט ניילון, דמוי רשת דייגים מחירה כ – 25 שקלים למטר. גם רשת זו ניתן למצוא בחנויות הטכנו למיניהן, הום סנטר או אייס.

רשת יונים ממתכת מגולוונת

רשת היונים הטובה והחזקה ביותר. המחיר נע בין 45-60 שקל למטר. רשת זו היא הפתרון המומלץ והאסטתי ביותר כיום בשוק הן מבחינת ניראות (לא בולטת לעין כמו רשת פלסטיק). והן מבחינת חוזק (זוהי רשת חזקה מאוד והינה עבור היונים כמו סכין חדה המונעת מהן להתקרב ולקונן שם).

כמובן שהיתרון חשוב מאוד של רשת יונים זו הינה היותה מגולוונת ובכך גם עמידה בפני תנאי מזג האוויר המשתנים. התקנת הרשת הנ"ל תביא להצלחה מלאה במידה והיא מותקנת כמו שצריך. כיום ניתן להתקין רשת להרחקת יונים בכל מקום בבית : החל ממסתורי כביסה, חלונות הבית, סורגים סגורים ועוד.

אנו בטופ סורג עוסקים בהתקנה של רשתות נגד יונים מסוג זה. ומאפשרים גם אופציה של שילוב רשתות נגד יונים ביחד עם רשתות נגד יתושים לחלונות. כל הפתרונות הייחודים שלנו מגיעים עם שלוש שנות אחריות ואנו עובדים עם חומרי הגלם ברמה הגבוהה ביותר.

מחירים לרשת יונים:

– למסתור כביסה סטנדרטי (סגור במלואו) 3*2 המחיר הוא 750 ש"ח + מע"מ.
– למסתור כביסה סטנדרטי (סגור במלואו)  3*3 המחיר הוא 850 ש"ח + מע"מ.  מדובר על רשת ממתכת מגולוונת. 

רשת יונים לבניינים באמצעות סנפלינג אנחנו לא עושים.

קבלת הצעת מחיר מאיתנו

על מנת לקבל הצעת מחיר על התקנת רשת נגד יונים אצלנו באופן פרטני כל מה שעליכם לעשות או להתקשר אלינו : 03-757-8060 או 050-9900096, 
או להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד ואנו ניתן לכם הצעת מחיר בשיחת טלפון אחת.

אופציה נוספת זריזה ונוחה יותר הינה דרך הוואטסאפ (כפתור בצד ימין בתחתית המסך) למספר 050-9900096, ולשלוח את כל הנתונים הבאים : 

  1. היכן תרצו להתקין את הרשת יונים ? מסתור כביסה ? באחד מהחלונות הבית ?
  2. תמונות של המסתור ו/או החלון. 
  3. מידות בערך של המסתור ו/או החלון.
  4. הסבר על המסתור (האם סגור מלא או חצי פתוח?) ו/או החלון (האם קיים סורג ? תריסים ?)

 

לחצו כאן על מנת לחזור לעמוד הראשי של טופ סורג

למידע נוסף לחצו כאן על : רשתות נגד יתושים

פתרונות מקבילים לרשתות יונים

אז אם אתם סובלים מקינון של יונים בקרבת הבית שלכם אתם בוודאי כבר להוטים לפתור את הבעיה. הרחקת יונים אינה מלאכה מסובכת אך חשוב שהיא תתבצע בצורה מקצועית על מנת לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

פתרונות נוספים במקום רשת יונים ומחירים

דוקרני יונים – קיימים כמה סוגי דחלילי יונים חלק מנירוסטה חלק מפלסטיק, למרות שלרוב ימליצו לכם לקחת את הנירוסטה כי היא יקרה יותר. בפועל שתיהן טובות באותה מידה ויעשו את העבודה באותו אופן. מחיר דוקרני יונים נע בסביבות 10 שקלים ל 50 שקלים למטר, ומשמש בקלות להתקנה עצמית באמצעות סיליקון / סופר 7.

דחליל עורב-  אחת הדרכים הינה דחלילים להפחדת היונים. דחליל להברחת יונים עשוי להיות בצורת ינשוף, נשר, חתול או כל חיה אחרת ממנו חוששת היונה. בהתחלה יכול להיות שהדחליל יעשה את העבודה, אך עם הזמן היונים יבינו שמדובר בייצור לא אמיתי, ולכן פיתרון זה הוא זמני בלבד.

דחלילים להרחקת יונים ניתן לרכוש במחירים של 15 שקל עד 80 שקל. תלוי בגודל, בסוג החומר ובצורה.

ראו בנוסף:

רשת להרחקת יונים
לחצו על התמונה להגדלה
סגירת תפריט
צרו קשר
WhatsApp chat