תיקון רשתות יתושים

המטרה בהתקנת רשתות על החלונות היא למנוע חדירה של יתושים, זבובים ושאר מזיקים מעצבנים. ולכן כאשר הרשת נקרעת או מתבלה היא למעשה לא ממלאת את תפקידה. אומנם תיקון רשתות הוא תהליך פשוט ברוב המקרים, ובכל זאת כדאי לעשות זאת אצל המומחים כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

מדוע צריך להחליף את הרשת?

אחד הגורמים לקלקול של הרשתות, בעיקר של רשתות הזזה, הוא הצטברות של לכלוך. לכן תחזוקת הרשתות חשובה גם כדי לשמור עליהן לאורך שנים, אך גם כדי להעניק להן מראה אסתטי – ובעיקר כדי להיפטר מלכלוך ואבק שיכולים לגרום לאלרגיות והתקפי אסטמה.

הערה 1 : כאשר מנקים את הרשתות חשוב לנקות את הרשת עצמה, אך גם את המסילה עליה הרשת יושבת.

הערה 2 : הדרך המומלצת ביותר לנקות את הרשת היא על ידי שליפה של הרשת ושטיפה במים וסבון באמבטיה. כל הרשתות שלנו ניתנות לשליפה לצורך עניין זה.

סיבה נוספת לתקן את הרשת היא קריעה של הרשת, יכול להיות בעקבות בלאי טבעי לאורך השנים, כלבים או חתולים שמנסים לצאת או להיכנס ושורטים את הרשת, או ילדים קטנים שמשתעשעים בתום לב. במצב שבו רק הרשת היא זו שנקרעה, התיקון הוא פשוט. יש צורך למדוד את המסגרת ולחתוך רשת בגודל מתאים, ולמתוח אותה מחדש. כמובן שכדאי להבין מה הוביל לקריעה של הרשת, כי אם הדבר חוזר על עצמו צריך לחשוב על פתרונות נוספים שימנעו את הקריעה.

אנחנו בטופ סורג מציעים גם שירות תיקוני רשתות.

רשת קבועה סופר שקופה טרנספטק
רשת סופר שקופה איכות גרמנית

החלפת רשת נגד יתושים מחיר

מחיר החלפת ותיקון רשת הינו משתנה בהתאם לגודל החלון (חלון סטנדרטי או ויטרינה), לסוג החלון (רשת על מסילה הוא רשת קבועה עם ברגים), וכמובן לסוג הרשת שרוצים (רשת רגילה, רשת שקופה, או רשת סופר שקופה טרנספרנט).

למידע נוסף היכנסו לאתר שלנו.

פרטים ליצירת קשר

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים

כל הזכויות שמורות לחברת טופ-סורג © 2018 | האתר נבנה על ידי חברת Organic Seo